39. Yapı İstanbul Fuarı 10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında kapılarını açıyor. Yapı Malzemeleri ve teknolojilerine yönelik ürünlerin sergileneceği Yapı İstanbul Fuarı’nda CAMODA Camlama Sistemlerinin ürünleri;

-Bella

-Largo

-Ondula

-Vista Slider

-Vista Unico

İle, katlanır ve eşikli, eşiksiz sürme serilerini değişiklik, fonksiyon, farklılık isteyen,kendi tarzını arayan müşteri ve yapı profesyonellerinin tercihlerine sunuyor. Manzaradan ödün vermeden, doğal ortamları kapalı mekanlara dönüştüren IQ Camoda Camlama Sistemleri sahip olduğu faydalı model belgeli tasarımlarının sayesinde, hareketli paneller açılıp kapanırken merkezinden çıkmadan çalışabiliyor. Kilitleme merkezinin tasarımı sayesinde,büyük ebatlı paneller yapılsa dahi,hareketli paneller çalıştırılırken,klavuz kullanılmasına gerek kalmadan kullanım kolaylığı ve estetiği sağlanabiliyor. Alüminyum profillerde özel tekniklerle üretilen 7 farklı boya ve eloksal alternatifi,çift camlı modelleri ve dalgalı yüzey formlu Ondula ile binaların cephelerine uyum sağlıyor,değer katıyor.

IQ Camoda Camlama Sistemleri, eğitimli ve konusunda uzman yetkili bayileri ile profesyonel ve standart hizmet sunuluyor.