footer-logo IQ Camoda | Cam Balkon Sistemleri: Manzaranızı Canlandırın
Neden IQ Camoda?

Cam balkon; estetik, ferah ve yeni bir yaşam alanı sağlar. Aynı zamanda cam balkon sistemi, uygulandığı alanlarda ısı ve ses yalıtımına katkıda bulunur. Tercih edilen sisteme göre uygun maliyetli çözümler sunar. Katlanır ve sürme sistem çözümleri ile binaların mimari görüntüsünü bozmaz.

Devamı
Yaşam alanlarınızı genişletmek için en iyi çözümü bulurken beklentinin ötesine geçiyor, hayatınızı kolaylaştırıyoruz.
Katlanır
Katlanır Cam Balkon Sistemleri
Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Balkonunuzu yeni yaşam alanına dönüştürmek için Katlanır Cambalkon sistemlerinden, optimum yalıtımlı veya yüksek yalıtımlı çözümlerden faydalanabilirsiniz. Uygulandığı alanları rüzgar, yağmur ve gürültüye karşı korur. Cam paneller sadece sağa, sadece sola veya her iki tarafa ayrı ayrı toplanabilir.

 

Detaylı Bilgi
Sürme Cambalkon
Sürme Cam Balkon Sistemleri
Sürme Cam Balkon Sistemleri

Balkonlarınızda geniş cam paneller sayesinde maximum görüntü alanı oluşturabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve düşük eşik yapısı ile kış bahçeleri ve ofis bölmeleri için mükemmel çözüm olmaktadır. Tek cam ve çift cam uygulama tercihinize bağlı olarak balkonunuzda veya kış bahçenizde yalıtımı optimum değerler içinde ayarlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Autowin / Hareketli Küpeşte
Autowin / Hareketli Küpeşte
Autowin / Hareketli Küpeşte

Cam balkon estetik, ferah ve yeni bir yaşam alanı sağlar. Cam balkon sistemi uygulandığı alanlarda ısı ve ses yalıtımına katkıda bulunur. Tercih edilen sisteme göre uygun maliyetli çözümler sunar. Katlanır ve sürme sistem çözümleri binaların mimari görüntüsünü bozmaz.

Detaylı Bilgi
Dış Mekân Perde
Dış Mekan Perde Sistemleri
Dış Mekan Perde Sistemleri

Dış Mekan Perde Sistemi motorlu panjur sistemi gibi çalışan ancak ana bileşeni teknik bir tekstil ürünü kumaştan oluşan bir dış cephe sistemidir.

Detaylı Bilgi
Loca
Loca Sistemleri
Loca Sistemleri

Cafe, restoran, plajlar, müstakil evler, apartman ve site bahçeleri gibi yaşam alanlarında kullanıma uygundur. 

Detaylı Bilgi
Airboost / Akıllı Havalandırma Cihazları
Airboost / Akıllı Havalandırma Cihazları

Yeni nesil akıllı hava temizleme teknolojisi

Detaylı Bilgi
Ücretsiz Keşif

Uygulanacak alanın ölçüsü, konumu, uygulama yaptıracak kişinin kullanım tercihine göre katlamalı yada sürme ürünler tercih edilebilir. Tercih edilen sistemin yapısına göre ise tek camlı veya çift camlı olarak uygulanabilir. Ayrıca güvenliği arttırmak amacıyla temperli cam seçeneği de bulunur.

Devamı
Balkonunuza en uygun cam balkon ürününü seçmek için uzman bayi ağımızdan destek alın. Ücretsiz keşif formunu doldurun, fiyat teklifi oluşturmak için ücretsiz keşfe gelelim.