IQ Camoda, Konsept Showroom açılışını gerçekleştirdi.

Türkiye’de ilk ve tek kurumsal cam balkon markası olan CAMODA, İstanbul’da bulunan Pazarlama ve Grup Müdürlüğü binasında ki Konsept Showroom’un açılışını şık bir davet ile gerçekleştirdi.
Deceuninck Grubu’nun uluslararası gücünü arkasına alan cam balkon sistemlerindeki tek kurumsal marka CAMODA Cam Balkon Sistemleri, Konsept Showroom açılışını 21 Ekim’de  İstanbul’da gerçekleştirdi.
Konsept Showroom’da; cam panelleri her iki tarafa toplanıp katlanabilen çift camlı uygulaması ile Bella, kollu uygulama, şık tasarımı ve kolay kullanımı ile dikkat çeken Performus, tek camlı uygulama seçeneği ile Eco Bella ve uygun cam kullanımıyla ısı yalıtımı sağlayarak her mevsimde balkon keyfi yaşamanızı sağlayan Consensus katlanır cam balkon sistemlerinin yanı sıra sürme cam balkon sistemlerinden, tutamak tasarımı ile kolay kullanım sağlayan Vista Slider, üçlü cam uygulaması ile Vista Unico ve uygulandığı alana kesintisiz görüş imkanı yaratan inovatif ürünü Vista Quadro’ya yer verdi.


Şık tasarımlı veranda alanında; restoran ve kafelerin vazgeçilmez cam balkon sistemi, hem içeride hem dışarıda olma imkanı sağlayan yeni hareketli küpeşte ve farklı renk seçenekleri ve görsel baskı imkanı olan dış mekan perde sistemleri Konsept Showroom’un dikkat çeken ürünleri oldu.
Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayilerinin ağırlandığı Konsept Showroom açılışı, boğaz turu ile devam edip Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşen Gala Yemeği ve ödül töreni ile sonlandı.