Cam Balkon sektörünün yenilikçi ve inovatif ürünlerine sahip olan markası IQ Camoda, 4-7 Mart 2020 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 21. Avrasya Pencere Fuarı’nda ürünlerini tanıttı.

İki katlı ev konsepti ile fuarda, katlanır cam balkon sistemlerinden; cam panelleri her iki tarafa toplanıp katlanabilen çift camlı uygulaması ile Bella, kollu uygulama, şık tasarımı ve kolay kullanımı ile dikkat çeken Performus ve uygun cam kullanımıyla ısı yalıtımı sağlayarak her mevsimde balkon keyfi yaşamanızı sağlayan Consensus cam balkon sistemlerini kullanım alanlarına göre sergiledi. Sürme Cam balkon sistemlerinden ise tutamak tasarımı ile kolay kullanım sağlayan Vista Slider, üçlü cam uygulaması ile Vista Unico ve uygulandığı alana kesintisiz görüş imkanı yaratan inovatif ürünü Vista Quadro’yu ziyaretçilerine tanıttı.

Restoran ve kafelerin vazgeçilmez cam balkon sistemi, hem içeride hem dışarıda olma imkanı sağlayan hareketli küpeşte ve farklı renk seçenekleri ve görsel baskı imkanı olan dış mekan perde sistemleri ise fuar süresince sektör profesyonellerinin ilgi odağı oldu.