Camoda BELLA TEKNİK Özellikler

Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri, uygulanacağı tüm cam balkon sistemlerine uyum sağlayan donanımları, manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekanları tamamlayacak 5 farklı renk seçeneği ile kullanıcısına bütünleyici bir alan tasarımı yaratır.


Cam balkondan çok daha fazlasını vadeden Camoda Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri, evin salon ve odaları dışında bir oda oluşturarak kullanıcısına yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.

Genişlik : 39 mm
Conta : TPV / Fırça Conta
Conta Sayısı : İç - Dış / Çift Sıra
Kanat Araları : Alüminyum Kapak Profili
Cam Uygulamaları : 8 mm temperli tek cam, 20 mm temperli çift cam
Mekanizma : 8 tekerlekli taşıyıcı tasarım
Opsiyon : Stor perde profili ve damlalıklı ray profili

Bella CAM BALKON SİSTEMİ GENEL Özellikler

Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri Görsel bütünlük ve 5 farklı renk seçeneği sayesinde de evinizin dekorasyonuna tam uyum sağlar.

Uygulanacağı tüm cam balkon sistemlerine uyum sağlayan donanımları, manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekanları tamamlayacak 5 farklı renk seçeneği ile kullanıcısına bütünleyici bir alan tasarımı yaratır.

Temperli cam, çift cam uygulamaları ve sahip olduğu donanımlarla güvenliğin yanı sıra hava, su ve rüzgar yalıtımında da üstün performansa sahiptir.

Sistem üzerinde bulunan gizli su tahliye kanalları ile terlemeden kaynaklı sorunları kolayca ortadan kaldırır.

Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri Bella Cam Balkon Sistemleri
Kullanıcısına Neler Sunar?

Camoda Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekânları tamamlayacak 5 farklı renk seçeneği ile kullanıcılara bütünleyici bir yaşam alanı yaratır.

Temperli cam, temperli çift cam uygulamaları ve sahip olduğu donanımlarla güvenliğin yanı sıra yüksek hava, su ve rüzgar yalıtımı sağlar.

Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri dekoratif, temizlenmesi kolay ve estetik çözümler sunar.

Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri Kolay kullanımı ve üstün donanım özellikleri ile yaşam konforunuz için aradığınız her şeyi bir arada sunar.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerindeki cam-profil bağlantısında kanat tasarımı ve kullanılan özel yapıştırıcı sayesinde U.V. dayanımı ve yapışma kuvveti arttırılmıştır. Cam- Profil bağlantısında silikon kesinlikle kullanılmadığı için bağlantı noktalarında güvenliği tehdit edecek deformasyonlar oluşmaz. Uzun vadede masrafsız ve güvenli kullanım sunar.

Bella Katlanır Cam Balkon SistemleriCam paneller sadece sağa, sadece sola veya her iki tarafa da ayrı ayrı toplanabilir.

Bu özelliği sayesinde uygulandığı alanlarda kullanım kolaylığı yaratırken, kesintisiz manzara imkanı yaratır.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerinde şeffaf conta yerine alüminyum kapak profili kullanılır. Bu sayede profiller sararmaz, kırılmaz aynı zamanda tutamak olarak kullanım imkanı da yaratır.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerinde, sabit kanadı kapatıldığında çıkış kapak seti de kendiliğinden kapanarak çıkış kanalını gizlemeye yardımcı olur.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerinde cam panellerin altında ve üstünde 32mm çapında 8 adet metal gövdeli taşıyıcı tekerlekler bulunmaktadır.

Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri Dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar yüksek performans sağlar.

Bella Cam Balkon Sistemlerin’in özel profil yapısı sayesinde cam panellere dokunulmadan sistem açılıp kapanabilir. Böylece camlar üzerinde el izi kalmaz, sistem daha uzun süre temiz korunabilir.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerinde bulunan cam panellerin her iki yüzeyi, güvenli ve kolay bir şekilde içeriden temizlenebilir.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerinde her uygulama alanına kolaylıkla adapte edilebilmesini mümkün kılan,dekoratif ve fonksiyonel çözümler sunan kasa uzatma profili ve köşe dönüş profilleri ile uygulama yapılması zor gözüken alanlarda bile kullanıcısına çözüm yaratır.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerinde bulunan gizli su tahliyesi kanalları ile yağmur suyu profile ulaşmadan tahliye edilir ve terlemeden kaynaklı oluşan sorunlar ortadan kalkar.

Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri Bella Cam Balkon Sistemleri
Isı Yalıtımı

Camoda Bella Cam Balkon Sistemleri, sahip olduğu tescilli çıkış kapağı ile rüzgar geçişini engeller.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerinde kanat ve ray profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde rüzgar dayanımı kuvvetlendirilmiştir. Düşeyde çift sıra kullanım imkanı sunarak dış etkenlerin etkisini azaltarak kullanıcısına tüm mevsimlere uygun huzurlu bir alan imkanı yaratır.

Uygun alanlarda cam birleşim noktalarında 4 kademeli conta uygulaması da yapılarak yalıtım performansı arttırılabilir.

Panel boyunca sahip olduğu gizli fırça conta uygulaması ile yalıtım performansı arttırılırken estetik görünümden de ödün vermez.

Bella Katlanır Cam Balkon SistemleriCam Balkon Sistemleri’nin Doğru Montajı Neden Önemlidir?

Yenilikçi tasarım kriterlerine göre oluşturulan Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri pek çok üstün özelliğe sahiptir.

Kolay kullanım ve üstün performans için doğru montaj yapılması büyük önem taşır.

Doğru montajı yapılmış Bella Katlanır Cam Balkon Sistemi kullanıcısına güvenlikle birlikte, hava, su ve rüzgâr yalıtımı sağlar.

 

Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri Bella Cam Balkon Sistemleri
Ses Yalıtımı

Bella Cam Balkon Sistemleri’nde kullanılabilen çift cam ses yalıtımında yüksek performans sağlar, sessiz ve huzurlu yaşam alanları yaratır.

 

 

 

 

Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri Bella Cam Balkon Sistemleri
Emniyet ve Güvenlik

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerinde istasyon noktasında kanatların açık konumdayken sabitlenmesini sağlayan çocuk emniyet kilidi ile güvenlik arttırılmıştır.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerine isteğe bağlı olarak 8mm temperli ve 20mm temperli çift cam uygulaması yapılabilmektedir. Kullanılan temperli cam, normal camlara göre daha güvenlidir.

 

 

Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri Bella Cam Balkon Sistemleri
Nasıl Üretilir?

Camoda’nın yenilikçi cam balkon sistemleri kullanıcısına kolaylık ve konfor sunmak amacıyla tasarlanmıştır.

Bayilerimiz, yüksek standartlarda ve kalitede üretim yaparak Bella Cam Balkon Sistemleri’nin sahip olduğu üstün özelliklerden son kullanıcının faydalanmasını sağlar.

Yüksek performanslı, kullanıcı dostu sistemler için Camoda Balkon Camlama sistemleri üretimin tüm süreçlerini titizlikle yönlendirmektedir.

Bella CAM BALKON SİSTEMİ Uygulama Görselleri

 

Tüm CAM BALKON Sistemleri

Bella
Cam Balkon Sistemleri

Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri, uygulanacağı tüm cam balkon sistemlerine...

Devamı
Vista Quadro
Cam Balkon Sistemleri

Vista Quadro Sürme Cam Balkon Sistemleri sahip olduğu üstün donanımları...

Devamı
Vista Slider
Cam Balkon Sistemleri

Vista Slider Sürme Cam Balkon Sistemi, kolay kullanımı, güvenliği ve estetiği bir arada...

Devamı
Vista Unico
Cam Balkon Sistemleri

Camoda Vista Unico Sürme Sistemi; sahip olduğu tutamak tasarımı, taşıma kapasitesi...

Devamı
Eco Bella
Cam Balkon Sistemleri

Eco Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri, evin salon ve odaları dışında yepyeni...

Devamı
Consensus
Cam Balkon Sistemleri

Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemleri, yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda...

Devamı