HAKKIMIZDA
  • Camoda Cam Balkon Sistemleri
HAKKIMIZDA

Türkiye’nin öncü markasından yaşamınıza yeni bir oda, yeni bir mola…

Dünyanın dev PVC üreticisi Deceuninck Grubu’nun en güçlü markalarından olan CAMODA, kurulduğu günden bugüne ürettiği yaşama değer katan fonksiyonel ve inovatif ürünleriyle, Türkiye’de katlanır cam balkon sistemleri sektörüne öncülük ediyor.

CAMODA, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde ve sürdürülebilir gelişmeyi esas alan bir kalite anlayışıyla çalışan, sektörünün lider ısıcamlı katlanır cam balkon sistemleri markasıdır. Deceuninck Grubu’nun uluslararası gücünü arkasına alan Türkiye’deki tek katlanır cam balkon markası olan CAMODA, yenilikçi ARGE çalışmaları ve geleceğe yönelik yatırımlarıyla alanında fark yaratıyor. Kısa süre içerisinde farklı segmentlerdeki ürünleri ile sektördeki yerini kuvvetlendiren CAMODA, bugün hızla büyüyen bayi ağı ile Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veriyor.

Estetik ve işlevsel fonksiyonlarıyla öne çıkan ısıcamlı katlanır cam balkon sistemlerini tüketicisi ile buluşturan CAMODA, Türkiye’nin PVC sektöründeki öncü firması Pimaş tarafından 2007 yılında üretilmeye başlandı.

2015 yılında PVC sektörünün dünyadaki en güçlü markası Deceuninck Grubu’na katılan CAMODA, teknolojik gelişmeler ve cam sektöründeki yeni ihtiyaçlar ışığında katlanır cam balkon portföyünü her geçen gün daha da geliştirerek büyümeye devam ediyor.

CAMODA bugün özel tasarım ürünleri ile yenilikçi ve inovatif yapısını büyütmeye devam ediyor.

Camlama Sistemleri
Bella
Largo
Ondula

Katlanır Sistem Serileri
Vista Slider
Vista Unico

Eşikli-Eşiksiz Sürme Serileri