Medya
  • Camoda Cam Balkon Sistemleri
HABERLER
14
Nisan
CAMODA ULUSLARARASI MİMARİ VE TASARIM ZİRVESİ'NDE
14-15 Nisan 2017 tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde Uluslararası Mimari ve Tasarım Zirvesin’e ‘Altın Sponsor’ olarak katılan Camoda profesyonellerle buluştu.
Detaylı Bilgi
08
Mart
TÜRKİYE’NİN HER BÖLGESİNE YAYILAN ETKİN BAYİ AĞINA ERİŞTİK
CAMODA Ürün Satış Müdürü Müfit ATLAS, gerçekleştirdiğimiz söyleşide 8 - 11 Mart 2017 tarihinde Tüyap’ta düzenlenecek olan Avrasya Kapı Pencere Fuarı’nda yer alacaklarını ifade ederek; “Ar-Ge faaliyetleriyle sürekli yenilikler yaratan markamız yurt içi ve yurt dışında sergilediği başarı grafiğini bu yıl da devam ettirecektir” dedi.
Detaylı Bilgi
30
Mart
CAMODA, YENİLİKLERİNİ FUARDA SERGİLİYOR
İstanbul Pencere fuarı 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap’ta tüm pencere,cam, kapı ve alüminyum sektörlerinin profesyonel markalarının katılımıyla gerçekleşti.
Detaylı Bilgi
30
Ocak
CAMODA BAYİLERİ İLE TEKNİK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI
Toplantıda ürünler hakkındaki yenilikler ve teknik detaylar bayilere ile paylaşılarak çeşitli bilgilendirmeler yapıldı.
Detaylı Bilgi
28
Aralık
CAMODA BAYİLERİNİ TAYLAND'DA AĞIRLADI
Farklı segmentlerdeki son teknoloji ürünleri ile cam balkon sektörünün lider kuruluşlarından Camoda, satış performansıyla öne çıkan bayilerini Tayland’da ağırladı.
Detaylı Bilgi
10
Mayıs
CAMODA, YENİLİKLERİNİ YAPI İSTANBUL FUARINDA SERGİLİYOR
39. Yapı İstanbul Fuarı 10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında kapılarını açıyor. Yapı Malzemeleri ve teknolojilerine yönelik ürünlerin sergileneceği Yapı İstanbul Fuarı’nda CAMODA Camlama Sistemlerinin ürünleri;

• Bella,
• Largo,
• Ondula,
• Vista Slider,
• Vista Unico,
Detaylı Bilgi